Prozkoumejte všechny služby z energetického sektoru které nabízí platforma ENERGY-HUB

Zpět na kalendář akcí

Evropský týden udržitelného rozvoje

20. 09. 2022 - 26. 09. 2022

Místo konání:

Vážení a milí přátelé udržitelného rozvoje!

rádi bychom Vás informovali, že se letos opět můžete zapojit do Evropského týdne udržitelného rozvoje. Jeho cílem je dát najevo, že chceme a můžeme žít ve společnosti, která bere ohledy své okolí a na ty, kteří přijdou po nás. Evropský týden udržitelného rozvoje se i letos uskuteční v termínu 20. - 26. září 2022.

Česká republika je během ETURu dlouhodobě jednou z nejaktivnějších zemí v Evropě. Pojďme si tuto tradici společně udržet!

Zapojit se můžete i vy! Uspořádejte během týdne 20. - 26. září 2022 přednášku, diskuzi, výstavu, sousedské setkání či jinou libovolnou akci, která se svým obsahem bude vztahovat k Cílům udržitelného rozvoje. Stačí ji zaregistrovat na stránkách www.tydenudrzitelnosti.cz. Na tomto webu najdou zájemci seznam zaregistrovaných akcí, kterých se mohou zúčastnit. S propagací akce Vám pomůžeme i na sociálních sítích, zejména na facebookovém profilu Udržitelný rozvoj. Týden je krátká doba, proto se mohou registrovat všechny akce, které proběhnou od 18. září do 8. října 2022.

Zdroj: www.tydenudrzitelnosti.cz