Prozkoumejte všechny služby z energetického sektoru které nabízí platforma ENERGY-HUB

Zpět na novinky

PIŠTE SI DO DIÁŘE: PLOGGING S BĚHEJ LESY A ROZBĚHÁME ČESKO - 27.3.2021!

02. 03. 2021

Kdo Běhej lesy trochu zná, tak ví, že se jedná o seriál závodů se zelenou duší. Jelikož je příroda nedílnou součástí našich závodů, staráme se o ni, aby se cítila jako v bavlnce... nebo spíš v mechu? Všechny naše ekologické kroky se zelení na této stránce. Rozhodli jsme se však spojit síly i s dalšími organizacemi, kterým životní prostředí není lhostejné a připravit pro tebe akci, na kterou nezapomeneme ani my, ani příroda.

Rozběháme Česko určitě znáš z našich výběhů. Jejich organizace si klade za cíl rozpohybovat během všechny kouty České republiky. Společně s jejich šikovnými ambasadory jsme rozběhali desítky běžců před jednotlivými závody Běhej lesy. Zároveň máme za sebou i společnou organizaci prvního plogging výběhu, který proběhl v srpnu v Jizerkách.

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Za uplynulé tři roky uskutečnili celkem 7 917 úklidových akcí, zapojili 314 367 dobrovolníků a uklidili 5 000 tun odpadu. Mimo to k úklidu dokázali namotivovat i řadu dalších organizací. Spojením našich zelených sil věříme v krásnou celorepublikovou akci plnou sportu, úklidu a dobré nálady!

Více informací zde.

Zdroj: enviweb